Blog


o perfumach i kosmetykach

Perfumy Idole by Lancome

Idole by Lancome

Jest to prawdopodobnie jeden z nielicznych zapachów róż, który faktycznie trwa i który tak naprawdę pachnie różami i nie jest wyjątkowo syntetyczny. Projekt butelki jest dość charakterystyczny, ale jak dotąd jestem zaskoczona tym wydaniem firmy Lancome, ponieważ zwykle wybierają bardzo mocne kwiaty lub nuty, podczas gdy ten jest delikatny.


Nowy Mon Guerlain woda toaletowa

Guerlain Mon Guerlain

Mon Guerlain był i jest jednym z moich ulubionych perfum. Niedawno pojawiła się nowa,  bardziej lekka wersja w wodzie toaletowej o łagodniejszym i łatwiejszym aromacie. Oryginalna wersja ze złotą kapą inspiruje bardziej eleganckie, intensywne kwiatowe perfumy. Nowa wersja, która jest lżejsza, ma srebrną kapę. 


Generacja X

Generacja X to w skrócie pokolenie wychowane na MTV, jedzeniu w puszkach (Coca Cola, hamburgery), doświadczeniach z narkotykami, rewolucji cyfrowej (Doom 1&2&3, Internet, CD-ROM) i poczuciu niepewności jutra. Punkowcy wymarli, pojawili się cyber-punkowcy poszukujący w industrialnym chaosie wyzwolenia z wszechobecnej kultury masowej.


Seksowne zapachy

5 najseksowniejszych zapachów wszechczasów

Jeśli szukasz seksownego nowego zapachu do noszenia, łatwo dać się przytłoczyć wszystkim opcjom dostępnym w perfumerii lub sklepie kosmetycznym. Aby wybrać odpowiedni dla siebie zapach, najpierw zastanów się, którego z najseksowniejszych zapachów szukasz: pikantny i słodki, kwiatowy, waniliowy, piżmowy czy lawendowy. Poniżej znajduje się podział każdego z nich.